پنجشنبه ۱۶ تیر ماه ۱۴۰۱ هجری شمسی

دوره معارفی کوتاه مدت« کوثر کویر» در آستان مقدس حضرت معصومه(س) برگزار می شود

مدیر قرآن و عترت آستان مقدس گفت: همزمان با ایام ورود کریمه اهل بیت(ع) دوره معارفی کوتاه مدت «کوثر کویر» با محوریت معرفی ابعاد شخصیت حضرت معصومه سلام الله علیها در حرم مطهر برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مشرف، با اعلام این خبر گفت: معرفی ابعاد شخصیتی حضرت معصومه سلام الله علیها و سیره زندگانی ایشان از اهداف برگزاری دوره معارفی کوتاه مدت«کوثر کویر» است.

وی افزود: این دوره معارفی ویژه خواهران و براداران بوده و از تاریخ 21 آذرماه لغایت 8 دی ماه در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر برگزار خواهد شد.

مدیر قرآن و عترت آستان مقدس تصریح کرد: خواهران برای ثبت نام در این دوره می توانند با شماره های 37175561 و براداران با شماره 37175527 تماس حاصل نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین مشرف یادآور شد: به شرکت کنندگان در این دوره از سوی آستان گواهینامه حضور در دوره اعطا خواهد شد و همچنین همزمان با ایام معصومیه ویژه برنامه های متنوعی با محوریت شخصیت حضرت معصومه سلام الله علیها برای بانوان و دختران نوجوان در رواق حضرت خدیجه سلام الله علیها و رواق کودک و نوجوان در نظر گرفته شده و علاقه مندان در نوبت صبح و عصر می توانند از این برنامه های فرهنگی و معارفی بهره مند شوند.

 

منبع:پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها

دیدگاه جدیدی بگذارید

جهت نشر فرهنگ و معارف اسلامی، هر گونه استفاده از مطالب این وبسایت موجب امتنان است.