پنجشنبه ۱۶ تیر ماه ۱۴۰۱ هجری شمسی
معاون سپاه کربلای مازندران:

مراسم وداع با شهدای مدافع حرم مازندران فردا برگزار می‌شود

سرهنگ پاسدار حسین علی رضایی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، با بیان اینکه مراسم وداع با دو شهید مدافع حرم مازندران فردا برگزار می‌شود، اظهار داشت: هم اکنون پیکر شهید قنبری وارد مرزهای کشور شد.

وی با بیان اینکه جانبازان در حمله نیروهای داعشی در منطقه خان طومار با تلاش نیروها و در شرایطی سخت در حال انتقال به میهن اسلامی هستند، افزود: آخرین اخبار دریافتی از ورود پیکر مطهر شهید قنبری از شهرستان بهشهر به میهن اسلامی حکایت دارد.

رضایی با بیان اینکه در شرایطی که مدافعان حرم مازندرانی با روشی دشوار روبرو شدند، ایجاد فضای آرامش در جامعه و جلوگیری از هرگونه جنگ روانی دشمن در داخل استان، ضروری است افزود: با وجود انتشار اسامی شهدا در فضاهای مجازی هیچ تایید رسمی از میزان مجروحان و شهدا انجام نشده است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد حرکت فرهنگی قوی نیازمند حضور و همکاری مناسب رسانه‌ها بوده و لازم است رسانه‌ها نیز در انتشار اخبار با طمانینه و تانی رفتار کنند.

رضایی بیان کرد: پیکرمطهر شهید قنبری وارد کشور شد و فردا شب در مصلای بهشهر مراسم وداع با این رزمنده مازندران انجام می‌شود.

وی از برنامه ریزی برای تشییع پیکر این شهید در استان خبر داد و گفت: ساعت 16 دوشنبه نیز در حسینیه ثارالله قائم‌شهر مراسم وداع با شهید بلباسی انجام می‌شود.

این مسئول سپاه کربلای مازندران خاطر نشان کرد: در انتقال دیگر شهدای مدافع حرم مازندرانی، با انجام اقدامات اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

به گزارش تسنیم، در حمله داعشیان در خان طومان حلب سوریه، 13 مدافع حرم مازندرانی به فیض شهادت نائل آمده و 21 نفر جانباز شدند.

دیدگاه جدیدی بگذارید

جهت نشر فرهنگ و معارف اسلامی، هر گونه استفاده از مطالب این وبسایت موجب امتنان است.